OSLAVY - ŠTYRIDSIATKY, PÄŤDESIATKY, ŠESŤDESIATKY A INÉ..

DJ MARK – DJ na Vašu plánovanú oslavu: Oslava Vašich narodenín je určite pre Vás dôležitá, preto si zavoláte na oslavu aj svoju rodinu, kamarátov, kolegov, a známych. Chceli by ste, aby sa Vaša pozvaná rodina na organizovanej oslave aj trošku zabávala, zaspievala si a aj zatancovala. Keďže sa Vám blíži deň Vašich narodenín, a chcete slušne osláviť štyridsiatku, päťdesiatku alebo šesťdesiatku.. skrátka Vaše okrúhle výročie, v tom prípade neodporúčam organizovať takúto dokonalú oslavu bez hudby, bez DJa. Zábava na oslave s priateľmi a s rodinou bez DJa nebude fungovať tak ako si predstavujete.

dj markPonuka na oslavy: Ponúkam na Vašu oslavu, príjemnú hudobnú atmosféru počas prejavu pred prípitkom, počas posedenia, príjemnú hudbu počas slávnostnej večere. Na oslavy ponúkam kvalitnú zábavu, hudbu všetkých čias, štýlov, a dokonca hudbu tých najstarších rokov. Na oslavu ponúkam kvalitné ozvučenie a osvetlenie oslavy, špeciálne efekty, moderovanie počas večera, vytvorím pre Vás kvalitnú tanečnú atmosféru.

dj mark

Aká hudba bude na oslave: Pýtate sa čo taký DJ na oslave hrá akú hudbu? Keďže som dlho ročným DJ-om na svadbách a oslavách, dokážem nielen roztancovať Vašich hostí, ale aj zahrať presne to čo im len tak niekto nezahrá. Každá takáto akcia, či už svadba alebo oslava, má niečo iné v sebe. Iný začiatok, iný ľudia, iný záujem o úplne inú hudbu. Pretože mám v tejto časti viac ako 20ročnú prax, nemusím dlho premýšľať akú hudbu Vaša oslava potrebuje. Vieme že zábava nezáleží len na DJ-och ale aj na hosťoch, či majú radi hudbu a tanec.

dj markV poslednej dobe som dostal niekoľko otázok na moju hudbu na Vašej oslave. Najčastejšou otázkou bolo, kde v akom okolí hrávam a či som už hral aj vo Vašom okolí. Na tieto otázky odpovedám dosť často, hrávam v každom kúte Slovenska a aj v Zahraničí. Či je to už oslava alebo iná párty, Česko alebo Slovensko, dopravím sa všade kde sa dohodneme. Doposiaľ som navštívil a stále navštevujem viac ako 25 okresov na Slovensku. Ak mi to umožníte teším sa aj na Vás. Navštevujem tieto okresy, mestá, obce a okolie: NITRA, TOPOĽČANY, NOVÁ BAŇA, PARTIZÁNSKE, PIEŠŤANY, NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, TRENČÍN, PRIEVIDZA, ŽIAR NAD HRONOM, ZVOLEN, ŽARNOVICA, BANSKÁ BYSTRICA, VEĽKÝ KRTÍŠ, ZLATÉ MORAVCE, LEVICE, NOVÉ ZÁMKY, HURBANOVO, TRNAVA, HLOHOVEC, VEĽKÝ MEDER, ŠAĽA, GALANTA, SENICA, SENEC, PEZINOK, BRATISLAVA a iné..

Veľmi ma potešíte ak sa rozhodnete pre skutočnú zábavu aj Vy, a ešte viac, keď sa budeme zabávať spolu na Vašej oslave s mojou hudbou. Najnovšie fotky si môžete pozrieť FOTKY/OSLAVY/DJ-MARK  s pozdravom - DJ MARK


Ak ešte stále váhate, alebo nemáte dostatok informácií/istotu, pýtajte sa osobne:

Meno a priezvisko: *
E-mailová adresa:  *
Kontakt tel:

Predmet:

Moja otázka na DJa *
 
 
 
 
 

Kedy a kde sa bude konať oslava:

Upresnenie oslavy: *
Dátum mojej oslavy:  *
Oslavu plánujem od:
 : 
Oslavu plánujem do:
 : 
Približný počet hostí: *
Miesto: *
Vyplňte textové pole *
Odpíšte číslo