DJ NA SVADBU NITRA - DJ MARK

MIESTA: NITRA, ŠAĽA,GALANTA, SENEC, BRATISLAVA

DJ MARKDJ na SVADBU  - DJ Mark moje meno je Marek Kosiba zaoberám sa  produkciou hudby,  ozvučovaním,  osvetlením, DJ-ingom. Pochádzam z okresu Nové Zámky, narodený v Šuranoch, a hudba, ktorú hrám,  pôsobí v mojom živote ako veľmi silná stránka. DJ-a na svadby a rodinné oslavy ( päťdesiatky ), robím prakticky od samého začiatku. Mojím cieľom je, poskytnúť najvyššiu možnú hranicu kvality a spokojnosti zákazníkom, piateľom, známym a neznámym hosťom na každej svadbe. Hrávam svadby v okolí: Nitra, Vráble, Levice, Šaľa, Galanta, Bratislava, Trnava, Piešťany, Senec, Nové Zámky a celé Slovensko. Hral som už aj na Orave, v Trenčíne, v Hlohovci, a mimo Slovenska, v Českej Republike, v Nemecku. Nemám problém sa za Vašou Svadbou dopraviť kdekoľvek a kedykoľvek na Slovensku, alebo v zahraničí. Poskytujem, moderovanie, uvádzanie doplnkov svadby (moderujem). Na svadby, používam špičkové ozvučenie a osvetlenie svetových značiek, čím zaručujem sto percentnú spoľahlivosť a kvalitu na "každej" svadbe. pozrite si svadobné/fotky/2017 Na Vašu svadbu, mám niekoľko typov ozvučení a osvetlení. Vaše informácie o kapacite, mi dopomáhajú určiť tú správnu zostavu ozvučenia a osvetlenia Vašej svadobnej sály, na určený deň a miesto svadby. Hrám pre Vás, preto je hudba  vždy naklonená k Vaším želaniam s ohľadom na prevažujúci vek hostí.

DJ MARKNiečo o mne a niečo o Hudbe na Svadbu Moje hranie na svadbách začalo od roku 1994. Ako som už písal v profile, čiže viac  ako 20rokov sa zaoberám s hudbou, zdokonaľujem  sa v  mixovaní, moderovaní, a  v kvalite výberu  skladieb. Prečo práve svadby? Svadba je uzavretá spoločnosť a hudba ktorá sa na Slovenských svadbách hráva, je mi najbližšia, jednoducho oldies hudba je môj život. Narodil som sa práve keď frčala oldies hudba, možno preto ma to tak fascinuje :) Určite hrávam aj iné žánre, najnovšie hity ktoré práve frčia na diskotékách.

Okrem najnovších hitovOldies hudby ktorá je skutočne najžiadanejšia na svadbách, hrám všetky žánre.  Latino nesmie chýbať na žiadnej svadbe, alebo Slovenskú klasiku ľudovú hudbu, cigánske čardáše ktorých je už dnes ozaj veľký výber,  Retro zo 70rokov, Disco ktoré vznikli od 90tich rokov a podobné. Jednoducho Vyberám pre Vás po celú Vašu svadbu tú najlepšiu hudbu ktorú ste ani Vy možno nečakali.

dj markV tejto sekcii, Vám  ponúkam profesionálnu  hudbu na  Vašu   svadbu, alebo svadobnú hostinu, na ktoréj  tvorím skutočnú zábavu. Pre tieto akcie  som  sa  pripravil  aj na nečakané  riešenie  hudobnej   produkcii ( hudba na želanie ). Môj hudobný archív, ktorí  obsahuje  jedinečné  skladby  od rokov 60-70-80-90  až   po súčasné  Hity 2018, je  doplnený  aj  COUNTRY, a  talianskou hudbou. Neobmezené množstvo skladieb, z rôznych rokov štýlov a žánrov. Pretože na svadbe je veľa rôznych hostí, ktorý  si  prajú zahrať  želané skladby, sa  snažím mať  s  každého žánru  dostatok skladieb a tým chcem vyhovieť každému pre ktorého organyzujem hudbu.

Dance-Disco, Rock&Roll - Slovenské & České-hity ako je  napr. -Mašinka alebo  EXKLUZÍVNE ĽUDOVÉ KOLÁ, sú  samozrejmosťou  každej svadby. Kopec  kvalitných  ľudových  piesní, Akord, Moravanka,  Profil a tak  ďalej...  Dobrý    DJ, musí predovšetkým, pre   Vás  vytvoriť   od   samého   začiatku,  príjemnú  a  kvalitnú  atmosféru ako  počas hrania i počas  prestávok  a  celého  svadobného večere.

Mám  pre Vás veľký výber hudobných žánrov, OLDIES, ktoré hrávam aj na OLDIES PARTY a  veľa iných  piesní, originálnych  ľudoviek, Slovenských & Českých. Každý z Vás vie, že svadba bez niektorých tradícií nie je  svadba. Vaša svadba je pre mňa, rovnako dôležitá ako aj pre Vás, a často aj dôležitejšia, profesionálny a svedomitý prístup DJ-a k práci. :)

dj markVýber DJ-a... je asi ten najdôležitejší krok pre Vašu Svadbu. ( Dobrá rada ) Vyberajte si DJ-a podľa skúseností, nie podľa ceny! To čo Vám ponúkam, je tá najvyššia kvalita na trhu a najnižšia cena hudby na svadbách s praxou viac ako 20rokov. Spoľahlivosť na 100% a 100%ná kvalita Vašej svadby, je to najdôležitejšie :)

Viem čo Vaša svadba potrebuje, moje časté hranie, ma naučilo sa prispôsobovať veľmi rýchlo a kvalitne k Vašej zábave na každej akcii, na večierkoch, rodinných party. Každý z Vás si kladie otázku, „čo si objednať na našu svadbu“ Hudobnú kapelu? Alebo.. DJ-a? ktorý nám môže zahrať, kvalitne, možno aj lacnejšie, a dokonca aj na želanie, čo si povieme!? Tak táto otázka, letí ako prvá na porade s rodinou.

Keďže je DJing už dosť rozšírený a svadobný DJ sú na veľmi vysokej úrovni, sa väčšina NOVOMANŽELOV rozhodne pre jednoduchší, modernejší a najmä, možno aj lacnejší spôsob zábavy. Ak sa  snažíte, aby hostia boli spokojný, a zabávali sa po celú noc, jednoznačne odporúčam DJ-a. DJ na svadbe sa dokáže postarať, ako aj o Vašu zábavu, hry, a dokáže uvádzať celý priebeh svadby, ak je to potrebné. Na veľa svadbách sa mi stáva, že zábava sa rozprúdi až do 6:00 ráno alebo aj dlhšie.

dj markČo je dôležité pre DJ-A na svadby? Ako každá svadba, svadba sa plánuje vopred, aspoň 6 až 12 mesiacov, je to normálna vec, a istota, pre rezerváciu svadobnej sály, kvalitného svadobného DJ-a, a ostatných záležitostí okolo svadby.

Podobne, ako svadobnú sálu, je dobré si objednávať DJ-a vopred, 5-8 alebo aj 12-a viac mesiacov. Nemusí alebo môže, vzniknúť problém, že Váš termín svadby  nie je voľný u svadobného DJ-a, krtoého ste si vybrali. ( väčšinou je kvalitný DJ na svadby už dávno obsadený ) Čím skôr, tým lepšie! :) Je potrebné informovať DJ-a o každej plánovanej a neplánovanej aktivite, ešte pred svadbou, a poskytnúť dostatok informácií, ako je: miesto svadby, čas-začiatok svadby, a podobne. Tieto informácie sú dôležité pre správny chod svadobného dňa.

dj markO postupe.. Najdôležitejším štýlom na svadbe, sú ľudové  piesne  a  oldies, staršie  a  známe  skladby.  

Hudbu  na  svadbách, sa snažím zoradiť tak, aby si každý v jednom kole zatancoval. Hrám, ľudové kolo, ktoré tvorí napríklad 2 až 4 ľudoviek, podľa zábavy, a zmením na Slovenské kolo, s ktoreho rovnako odohrám 2-4 skladieb, ak je, doplním aj želanou skladbou od hostí,  poprípade latino, country alebo sladakom. ( tento popis, je len informácia, nie realita, hranie a zábava je omnoho kvalitnejšia v skutočnosti )

Všetky skladby na svadbe, a celkovo svadobné kolá, záležia len a len od Vás, a od situácii na parkete, od celkovej svadobnej zábavy. Nikdy sa nedá určiť slovne, čo Vašich hostí zodvihne zo stoličiek, aj veľa, a niekedy aj všetko záleží od praxe DJ-a. Každá svadba má iný rozbeh a celkovo iný chod. Niečo je aj o prispôsobení DJ-a, a o jeho praxe, a ako dokáže INPROVIZOVAŤ. Veľa záleží aj ako vníma svadobný dj hostí, na čo najviac reagujú, na aký štýl hudby, a potom sa od toho odráža po celú noc. Dj je umelec , je jeho prácou rozbiehať zábavu a každý svadobný dj to robí inak.

Prečo je zoradenie skladieb dôležité? Hudba ktorú DJ na Vašej svadbe púšťa, nie je v rovnakom tempe. Tempo počas svadby určuje DJ a každé tempo má svoju hranicu v časovom rozmedzí. Časové rozmedzie určujete Vy, a úlohou svadobného DJ-a je, sledovať kedy ten čas vrcholí, zaradí nové tempo, ktoré znova vnímate ako niečo iné a nové. Stručne a krátko používa mikrofón, ktorým výstižne uvedie kolo, alebo skladbu. Popis ktorý som v krátkosti a dosť presne uviedol v tomto blogu, dokáže len DJ Professional.

Čo poskytnem na Svadbu na Vašej Svadbe je samozrejmosťou, hudba, :) kvalitné ozvučenie, osvetlenie, bezdrôtové mikrofóny a široký výber najznámejších skladieb z rôznych rokov. Tieto základné veci, si DJ nosí ako základná výbava... a káble! :) Je dôležitá aj, kvalita zvukovej a svetelnej aparatúry, zvuk musí jednoznačne naplniť Vaše chute db, a nesmie chrčať.. alebo niečo podobné.

Okrem zvukovej a svetelnej aparatúry, ponúkam aj moderovanie celéj svadby ( jednoduché parketové hry ). Oživenie moderovaním pre správny chod svadby. Doplnky, ovládače, dymostroj, ozvučenie podľa kapacity, moderné osvetlenie, (digitálna kvalita zvuku) dekoračné osvetlenie, alebo UV.  a podobne... Skvelú zábavu tvorí, kvalitný zvuk, moderovanie a hlavne, správny výber DJ-A na Vašej Svadbe. :)

Na Vašu svadbu, nemám žiadne platené balíčky. Ponúkam na každú jednu svadbu dokonalé ozvučenie a osvetlenie, doplnkové efekty a silu aparatúry, vyberám na základe vašich informácií ktoré mi poskytujete, pred svadbou.  Môžem garantovať 100%tnú spoľahlivosť DJ-a, a zaručenú kvalitu. Záleží len na Vás, či chcete mať istotu, a vyberiete si skúseného DJ-a, alebo dáte prednosť začiatočníkovi. Odporúčam si pozrieť fotogalériu 2016 z predchádzajúcich svadieb alebo video.

RECENZIE / DJ NA SVADBY - DJ MARK►

Ak máte akékoľvek skúsenosti s DJ MARKOM môžete napísať recenziu aj Vy, ako ste sa zabávali na svadbe, alebo na pred svadobnej party ktorú Vám DJ MARK hral. Je to jednoduché: Na spodnej časti tejto sekcii napíšte Váš nick alebo meno, dátum Vašej svadby, poprípade môžete aj miesto kde sa Vaša svadba konala, potom na biele pole napíšte text správy, alebo recenziu pre ľudí ktorý si to čítajú. ( napíšte číslo a odošlite ) Váš text/recenzia/správa sa zobrazí hneď po odoslaní. (reklamy, alebo akékoľvek nežiaduce texty ktoré sa netýkajú týchto stránok, budú okamžite zmazané)

 

Komentáre

02.11.2017
• DJ MARK  |  02.11.2017 08:31:34  |  IP: 62.169.---.---
Ahoj Katka! V prvom rade sa ti chem poďakovať za skvelé pohostenie, a že som Vás vôbec mohol zabávať. Na tvojej oslave v Piešťanoch 30.9.2017 boli jednoducho perfektný ľudia, fakt bezkonkurenčný tanečníci no nemám slov zábava bola úžasná. Veľmi pekne ďakujem aj ja a dúfam že sa ešte takto dobre spolu všetci zabavíme ako na tvojej perfektnej párty. Ďakujem krásne aj za peknú recenziu

06.10.2017
• Katarína, 30.09.2017, Piešťany  |  06.10.2017 10:32:06  |  IP: 213.160.---.---
Bezproblémová a ústretová komunikácia, spoľahlivosť, profesionálny prístup, vnímavosť a ostatné danosti pre vytvorenie podmienok, aby bola zábava fantastická...!
Tak to vidím ja a ďakujem za dôležitý príspevok DJ Marka na moju nezabudnuteľnú oslavu...
Všetci sme sa výborne bavili a do budúcnosti, s naším jednoznačným odporúčaním a veľkou pochvalou pre Marka, prajeme veľa ďalších a šťastných zabávajúcich sa... 😊
Katarína a jej spokojní hostia.

17.09.2017
• DJ MARK  |  17.09.2017 17:00:45  |  IP: 62.169.---.---
Ahoj Csilla. Veľmi pekne ĎAKUJEM za peknú recenziu,najviac ma teší že sa Vám hudba páčila, a že ste sa zabavili podľa Vašich očakávaní! Ľudia... poviem Vám, táto svadba bola neskutočne krásna a romantická... fakt najkrajšia, som rád že som mohol hrať na takej svadbe. Parádny výber svadobnej sály a krásna výzdoba!!!! Svadba sa konala v STUPAVE 8.9.17 reštaurácia BAŠTA ( Bratislava ) aj ja dúfam že sa ešte niekedy spoločne zabavíme ako na Vašej svadbe!

14.09.2017
• Csilla  |  14.09.2017 10:24:32  |  IP: 46.125.---.---
Dj Marek nam hral na nasej svadbe a musim.povedat ze lepsie sme sa ani nemohli rozhodnut.Profesionalny a pozitivny pristup k praci aj k svadobcanom.Maximalna spokojnost.Len a len vrelo odporucat mozeme. ;) urcite sa este vidime v buducnosti na inej oslave.Dakujeme Csilla a Daniel

13.06.2017
• DJ MARK - svadba bola 2.6.2017 v Trnave  |  13.06.2017 14:45:14  |  IP: 62.169.---.---
Ahoj Oliver! Veľmi pekne ďakujem aj za peknú recenziu, za to že som Vám mohol hrať na Vašej krásnej svadbe a ďakujem aj za odporúčanie. Super SVADBA! Všetci svadobný hostia boli super tanečníci a bavili sa parádne až do rána prajem Vám pokojný a šťastný spoločný život.

06.06.2017
• Oliver  |  06.06.2017 13:05:15  |  IP: 195.49.---.---
Profesionalny prístup, parárdne zvládnuta hudobná produkcia,100% spokojnosť takže môžeme len odporúčať

07.11.2016
• DJ MARK  |  07.11.2016 19:10:57  |  IP: 62.169.---.---
Dobrý večer Veronika, Takú peknú recenziu mi ešte nikto nenapísal, veľmi ma to potešilo. A potešilo ma ešte viac, že som Vás zabavil podľa Vašich očakávaní, a že sa Vám páčila moja hudba, osvetlenie a ozvučenie. Určite si zábavu musíme zopakovať na vaše Výročie budem sa tešiť

04.11.2016
• Veronika  |  04.11.2016 11:28:50  |  IP: 151.236.---.---
Milý DJ MARK!Po takom silnom zážitku ako bola naša svadba si nemôžem dovoliť obísť tvoju stránku a nepochváliť tvoj výkon. Ešte nikdy sme sa tak dobre nezabavili.Neskutočne výborný výber skladieb,ktorý zabavil všetky vekové kategórie svadobných hostí.(som rada že výber som nechala na teba) Moc sa do technických vecí nerozumiem,ale tvoja aparatúra nebol žiadny slabý odvar-perfektný zvuk (čisto hralo),osvetlenie (ohromný výber farieb všetko pekne ladilo) a popri tom všetkom milí a snaživý DJ,ktorý nám vo všetkom vyhovel.Pokiaľ chcete mať svadobný deň na ktorom sa chcete skutočne zabaviť,tak vrelo odporúčam DJ Marka na svadby. Metaxa má sedem hviezdičiek no ja ti dávam plný počet 10! Tak touto cestou sa ti chceme ešte raz poďakovať VEĽKÁ VĎAKA za všetko. Veľa úspechov želáme a už teraz sa tešíme na naše výročie STRIEBORNÁ SVADBA!Dúfame že i tam budeš našou neoddeliteľnou súčasťou!Rátame s tebou!!!

28.06.2016
• DJ MARK svadba v Modre  |  28.06.2016 08:54:52  |  IP: 62.169.---.---
Veľmi ma potešilo, že ste sa dobre zabávali! Som vám vďačný, za peknú recenziu a odporúčanie, Vaša svadba bola úžasná, toľko mladých ľudí, taká skvelá zábava!!! Veľmi pekne vám ďakujem aj za skvelé občerstvenie, vždy som mal všetko na stole, čo mi zachutilo prajem Vám veľa šťastia a lásky v spoločnom živote! ( Svadba sa konala v Modre, Hotel Sebastián 18.6.2016 )

26.06.2016
• Lucka  |  26.06.2016 13:33:36  |  IP: 85.216.---.---
Perfketkna hudba a zabava :) DJ Marka vrelo odporucame! Vsetci sa zabavali a tancovali, doteraz spominame svadba bola aj vdaka Vam uzasna, dakujeme !Nový príspevok
nick  
text
 
 
311+9päť  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.