DJ NA VAŠU STUŽKOVÚ SLÁVNOSŤ

Najčastejšie hranie: Trenčín, Zlaté Moravce, Vráble, Nitra, Šaľa, Galanta, Bratislava


Stužková:
Krásne spomienky, na mladosť študentov, a nezabudnuteľná zábava. Na každej Akcii, kde sa pije a tancuje, nezabúdam na  nikoho z Vás a určite nie, na vašich hostí ! Okrem Vás, by sa na vašej Stužkovej mali zabávať aj, vaši Rodičia, Profesori a hostia. Preto  som k Vašej Stužkovej prispôsobil aj Hudobnú  Produkciu a všetko čo k Stužkovej patrí, skladby, profesionálne hranie, ozvučenie pre oficiálne  otvorenie  Vašej  Stužkovej, stužkovanie, úvodný - Rodičovský a Profesorský tanec, Ľudové Skladby ( alebo podľa želania / dohody iná hudba ) hudobné kolá - ( sú prispôsobené k vašim predstavám a spestrené moderovaním DJ-a )

Hity na vašej Stužkovej

Ako na Slovensko-Českých diskotékach, tak aj na Vašej Stužkovej, predvedieme mnoho známich hitov, ktoré sa veľmi často hrávajú na oldies párty, diskotékach, svadbách párty a iných spoločenských večierkoch. Hity od 70rok. po 2015 !

Program na Stužkovej

DJ-a, na plánovanú Stužkovú, treba vopred informovať o programe, aby ho vedel vhodne doplniť, poprípade aj inou hudbou. Je dôležité sa dohodnúť  aj o programe a samozrejme aj o hudobnom podmaze ( alebo čo máte vybraté ). Stužkovú ktorú sa chystáte organizovať, treba podrobne prebrať pred začiatkom. Takže, jednu alebo aj dve hodinky pred !

Zábava ( overená metóda zábavy na Vašj Stužkovej )

Stužková sa týka predovšetkým Vašej triedy, Vás, ktorý ste na svojej Stužkovej hlavnou súčasťou večera. Ale pri zábave, sa budú zabávať aj rodičia, hostia a Profesori. Preto hudbu na Stužkovej miešam, a prispôsobujem pre všetky generácie. Myslím si, že takto si vždy a každý príde na svoj tanečný štýl.

Ponuka DJ:

Ponúkam Vám  Ozvučenie Oficiálnej  časti  Stužkovej,  spojenej  s programom a profesionálnu zábavu, hudobnú   produkciu  po  Oficiálnej   časti  vašej   Stužkovej  = 100% VOLNÁ   ZÁBAVA !!! Do mojej ponuky patrí aj želaná hudba, želania splním, a nemám problém pripraviť pre Vás hudbu od 70tich rokov až po súčasné hity alebo diskotékové bomby! Kvalitné prechody v mixovaní a profesionálne moderovanie ( profesionálny prístup DJa )  odporúčam pozrieť si fotky

Čo všetko môže byť na vašej Stužkovej?
-    Ozvučenie Stužkovej
-    Svetelné Efekty  
-    Hudobná  Produkcia - DJ
-    Ľudové Kolá aj 80-90-rokov
-    Mikrofóny - 3x dialkové, 1x šnúrový
-    Moderná Disco Hudba - súčasné   HITY

-    Digitálna a spoľahlivá DJ technika svetových značiek+multimediálne prehrávanie..
-    KONTAKT...

DJ Mark - DJ Profil

Copyright©2009-2019 DJ MARK