DJ MARK - DJ PROFILMoje meno:                                              MAREK KOSIBA

Umelecké meno:                                    DJ MARK
Pôsobenie - DJ od roku:                      1994
Informácie:                                                         Úľany nad Žitavou / Vráble / okolie Nitra
Stránka:                                                                 www.djmark.skwww.facebook.com/djmark.sk


DJ Technika ktorú používam: Numark CD-N88, Pioneer-DJ Xdj-RX,Xdj-R1,DDJ-SX, Eminence, Stanton, Antari, Lenovo Ultra, Sony Vaio, Apple, Philips, A-DJ, Electro-Vojce, JBL, Gemini, Behringer,Trix, LDsystéms, Involight, AKG...

Max. Výkon Aparatúry: 12kw/12000wat. Menšie a nové zostavy na ozvučenie sál, 2x1000 wat, 2x600 wat, 2x1200 wat, 2x 1600wat, 4x1000wat, Pre DJa 2x3500wat + odposluchy 2x1000wat.

Adresa / Mapa: Úľany Nad Žitavou / Vráble / Nitra - Slovensko-SK

Okres Bydliska: Nové Zámky, Nitriansky kraj ( Vráble )

Pôsobenie ako DJ v okolí: Nové Zámky, Nitra, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta, Senec, Bratislava, Trnava, Piešťany, Topoľčany, Partizánke. Žarnovica a okolie..

Zameriavam sa na tieto tipy podujatí: Svadby, Ozvučenie svadieb, Osvetlenie svadieb, Súkromné Večierky, Stužkové - ozvučenie stužkovéj a osvetlenie stužkových, Plesy - osvetlenie a ozvučenie plesu, Päťdesiatky, Rodinné a Firemné večierky ( Vianočné Večierky ), Disco&oldies, Letné Párty a ozvučenie, Retro&Oldies, Dance&Párty - SK&CZ...

Štýl Hudby: Oldies, Retro, Disco, Ľudové, Najnovšie DISCO- Hity

Vlastnosti: Rýchle prispôsobenie k ľudom, ochota, flexibilita, zodpovednosť, 100% spoľahlivosť

Obľúbené aktivity na akcii: Vyberanie najznámejších skladieb, moderovanie, kvalitný prechod v žánroch, mixovanie,  mazanie nudných pasáží

Obľúbená hudba / štýl: winkVšetko na čo sa dá tancovať - tanečná muzika, SK-CZ hity, Club, Elektro&Dance....

DJ MARKPôsobenie/Ponuka: Na tejto webovej stránke v sekcii DJ- profil, Vám ponúkam, profesionálne ozvučenia, hudbu/DJing na rôzne akcie s ktorými mám dobré skúsenosti a dlhoročnú prax. Každý z vás, si vyberá DJ-A podľa toho, ako dlho hráva, koľko má akcií za sebou a aké má s nimi skúsenosti. Ako rýchlo sa vie prispôsobiť k ľudom, a k neplánovaným situáciám. Toto dokáže len ten kto naozaj na týchto akciách niečo zažil, a vie ako na to. Empatický prístup k  svadbám a celkovo, ku každej akcii. Isté situácie, ktoré musí DJ zahrať vždy dobre, sa vyskytnú takmer na každéj svadbe/akcii, preto.... skúsenosti DJ-A. Porovnanie: Ples, nie je rodinná spoločnosť, a preto nie je až tak dôležitý ako svadobná zábava, kde sa všetci poznáte. Ples: uzavretá zábava na predplatené pozvánky, silvestrovské, fašiangové a podobne.

Dj Mark: Profesionálne ozvučenie vašej akcie, menších a stredne väčších sál, diskoték, plesov, firemných akcií, kapiel, stužkových, disko oldies PÁRTY....  Hlavnou mojou ponukou nie je   však len ozvučenie a osvetlenie, ale aj profesionálne hranie, s kvalitným moderovaním.

DJ MarkMoje začiatky / História.. Na večierkoch a svadobných, rodinných večierkoch, som sa ocitol hneď po ukončení základnej   Školy - ôsmeho ročníka. Silu, inšpiráciu, vedomosti a navnadenie na DJing mi dodal jeden nemenovaný DJ, ktorému úprimne ďakujem a ďakujem aj človeku ktorý ma posunul a spomenul si na mňa v situácii, vo výbere DJ-A do disco baru. Tieto udalosti, sa odohrali presne v roku 1997. (disco bar už neexistuje) Posunutie na vyššiu priečku mojej životnej hitparády, mi opäť dodalo silu a odvahu, tvoriť zábavu.... niečo ako inšpirácia. Odvaha a sila, bolo práve to čo mi chýbalo k zdokonaľovania sa, v mixovaní, moderovaní a tvorenia maximálne dobrej atmosféry na diskotékach. Postupne som prešiel na lepšie miesta a kvalitnejšiu spoločnosť. Majitelia barov mi dôverovali a organizátori akcií nepochybovali. Takto sa vyvíjal môj život v spoločnosti hudby. Od začiatkov, som aktívnym DJ-om a hrávam, mixujem, moderujem, ozvučujem, osvetľujem a spolupracujem s rôznymi ľuďmi. Časté hranie ma vyviedlo na kvalitu a hudba ktorú hrám sa týka celého Slovenska. Najčastejšie miesta ktoré navštevujem: Nitra, Vráble, Trnava, Zlaté Moravce, Piešťany, Trenčín,Trnava, Senec, Bratislava a okolie.. (celé Slovensko a aj mimo Slovenska)

O mne.. Zdravým všetkých návštevníkov mojich DJ stránky! Čomu sa venujem už asi viete, z názvu zadanie stránky a fotografií, tak len pár slov o sebe a trošku o začiatkoch, o minulosti. Časť môjho života som zasvätil  hudbe, ktorú už tlačím na parkety dlhšiu dobu, od 1994, a stále sa snažím rozvíjať svoje schopnosti, zdokonaľovať sa a skvalitňovať  hranie i moderovanie. Zdokonaľovať DJ techniku, ktorú tvoria 4 kvalitné, silné, zvukové zostavy.

  1. 1400 wat.
  2. 2000 wat.
  3. 6000 wat.
  4. 4000 wat.

Asi od 6rokov, som sa začal zaoberať s káblikmi, a hudba nastúpila až keď som rozobral prvý magnetofón. Ten som však zložil a pustil. To bol môj hudobný štart! Samozrejme, sa to vážnejšie púšťanie hudby, začalo až na základnéj škole, kde väčšinou začne každý DJ, maškarné plesy, posedenia a náročné natáčanie kaziet na ceruzkách alebo na prstoch. Odpaľovanie presných štartov... skladieb, verte mi, nebolo to jednoduché! Dotáčanie pásky, bolo fakt zdĺhavé a náročné.

Vďaka dnešnéj technike, a vede, sme o krok ďalej.. (našťastie) od kaziet, magnetických, analógových prenosoch hudby! Analógový prenos, sa vymenil za digitálny, natáčanie kaziet na prstoch, sa zmenilo na  jednoduché stláčanie mikrospínačov. Ako aj veda ide hore, idú ceny PLAYERÓV dole, a tým stúpa aj konkurencia a úspešnosť DJ-OV. Niekedy nezáleží na akých mašinách hráš, záleží čo hráš a ako to vlastne hráš. Tým chcem povedať, že nie každý je DJ čo má prachy na nové hudobné zariadenie (podľa môjho názoru). wink

Copyright©2009-2019 DJ MARK